Nasze Spa w gronie najlepszych

Specjalnością ośrodka z ul. Bałtyckiej jest szeroki wachlarz zabiegów zdrowotnych. I już w najbliższym czasie ma szansę udowodnić to w skali całego kraju! Wszyscy możemy pomóc w promocji naszej wyspiarskiej perełki. Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu startuje w konkursie „SPA Prestige Awards”. Na głosujących czekają nagrody!


Już pod koniec stycznia poznamy najlepsze w Polsce ośrodki SPA&wellness, czyli hotel lub inny obiekt noclegowy posiadający w swojej ofercie usługi SPA, wybór zabiegów fitness i wellness oraz kuchnię promującą zdrowe zasady żywienia. Wśród ośrodków nominowanych do finałowego rozstrzygnięcia znajduje się także nowoczesny hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu. Startuje w specjalistycznej kategorii „Najlepsze medyczne SPA”.

Jeśli chcemy oddać głos na hotel Interferie Medical SPA, to wystarczy m.in. wysłać na numer 72068 wiadomość o treści TC.SPA.53 (koszt to tylko 2,46 zł). Można go znaleźć na stronie awards.spa-prestige.pl/hotele .

Głosowanie trwa do 20 stycznia br., a na uczestników konkursu, którzy wskażą obiekt zasługujący na wyróżnienie, czekają wartościowe nagrody: voucher uprawniający do weekendowego pobytu dwóch osób w hotelu SPA, z wyżywieniem i zabiegami, a także zestawy kosmetyków wiodących marek. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

www.iswinoujscie.pl, 16.01.2012

Related Articles