O SPÓŁCE

Już od ponad 30 lat Interferie S.A. z siedzibą w Legnicy działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno-leczniczych i sanatoryjno-rehabilitacyjnych. 


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji najróżniejszych imprez turystycznych Interferie S.A. zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę, optymalny standard pokoi i proponowanych usług rekreacyjno-rehabilitacyjnych oraz wiele promocyjnych ofert.

Interferie S.A. to nie tylko firma z wieloletnią praktyką, ale również największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości.

Amatorów górskich wycieczek po Karkonoszach, zimowych sportów i odnowy biologicznej w luksusowych warunkach zapraszamy do Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój, a jeżeli szukają Państwo najczystszych i najszerszych plaż Bałtyku, odpoczynku w wyjątkowym nadmorskim mikroklimacie i możliwości korzystania z wielu różnorodnych zabiegów sanatoryjno-rehabilitacyjnych, zachęcamy do odwiedzenia jednego z czterech obiektów: w Świnoujściu /Interferie Medical SPA Sp. z o.o./, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim czy w Dąbkach.

Spółka posiada  biuro turystyczne w Lubinie.

INTERFERIE Spółka Akcyjna

ul. Chojnowska 41
59-220 Legnica


tel. 076 749 54 00 / fax 076 749 54 01
e-mail: interferie@interferie.pl

NIP: 692-000-08-69
REGON: 390037417

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział IX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000225570