Charytatywny bal dla Orkiestry

Chociaż działa dopiero od kilku tygodni, hotel Interferie Medical Spa w Świnoujściu już w pełni angażuje się w działania prospołeczne. W świąteczny piątek Trzech Króli odbędzie się tutaj bal charytatywny, podczas którego zbierane będą fundusze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Zdecydowaliśmy się dołożyć małą cząstkę do tego niezwykłego przedsięwzięcia, a udostępnienie hotelu do organizacji balu charytatywnego było najlepszą formą pomocy, jaką mogliśmy zaproponować. Jak się okazuje, mieszkańcom i gościom pomysł również bardzo się spodobał, bowiem wszystkie bilety zostały sprzedane – mówi Marzena Bednarczyk, dyrektor hotelu Interferie Medical Spa.

Hotel Interferie Medical Spa udostępnia nie tylko swoje nowoczesne i wygodne pomieszczenia, w tym obszerną salę bankietową, ale także umiejętności własnych kucharzy i całej załogi. Pascal Kuleczko, szef kuchni hotelu, postara się zachwycić gości smacznymi i wyrafinowanymi potrawami, serwowanymi w formie szwedzkiego stołu. Na gości czekać będzie również wiele atrakcji muzycznych. Uczestnicy balu charytatywnego – a będzie to prawie 300 osób – mają też szansę wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas licytacji dwóch złotych serduszek. Powstały one z kawałków złota, które na rzecz WOŚP przekazali mieszkańcy Świnoujścia. Bal rozpocznie się 6 stycznia 2012 r. o godz. 20.00.

W tym roku jubileuszowa, bo dwudziesta już Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gra dla wcześniaków i ciężarnych kobiet z cukrzycą. Pieniądze mają być przeznaczone na nowoczesny sprzęt i specjalistyczne pompy insulinowe. Tegoroczny finał w Świnoujściu zostanie rozłożony na trzy dni, zacznie się, bowiem w czwartek 5 stycznia i zakończy Wielkim Finałem 8 stycznia. Poza balem odbędą się również koncerty, zbiórki krwi, pokaz sztuk walki, turnieje sportowe i wiele innych atrakcji.

Related Articles